Atleta di aña 2018
Atleta di aña 2018

Federashon Futbòl Kòrsou

name Federashon Futbòl Kòrsou
sport Futbol
address Ofsina FFK Bonamweg 49 -/Piscadera Bay Resort 86
website http://www.ffk.cw
contact_person Shaheen Elhage
phone 560-3614

Direktiva

name phone email address Contact Person position
Gilmar Pisas 525-2463 Gilmar7128@hotmail.com Kaya Hose S Jansen None Vise Presidente
Fabi Constancia 522-0119 fconstansia@gmail.com/rconstansia@hotmail.com Canasterweg Kaya A 12 None 2do Vise Presidente
Shaheen Elhage 560-3614 ffkpresident@gmail.com Piscadera Bay Resort 86 None Presidente
Urvin Faneijte 560-4881 faneijte@hotmail.com Kaya Seru Nobo 15 None Miembro
Franklin Mathilda 511-0005 fwmathilda@gmail.com Petroleumweg 31 None Miembro
Herbertico Ramanzan 525-0240 heramazan@gmail.com Kaya Frutí Dam 8 E None Miembro
Mario Marques 518-7556 LeMario75@hotmail.com Kaya Akoerio 17 None Miembro
Stanley Coffy 512-7185 sscoffy@gmail.com Shastaweg 7 None Miembro
Hubert Isenia 560-4708 hubert.isenia@hotmail.com Winston Churchillweg 132 None Miembro
Miembro nan Federashon Futbòl Kòrsou